Longridžas golfa ratiņi

Longridge golfa ratiņi ir optimizēti, lai nodrošinātu minimālu svaru, maksimālu funkcionalitāti un pievilcīgu cenu. Longridge golfa ratiņi ir vienkāršs risinājums. Tiem ir augstas kvalitātes pārbaudītas un izturīgas sastāvdaļas. Tajos ir minimālais sastāvdaļu skaits, taču to samazināšana nav ietekmējusi lietotāja komfortu un ērtības.

Black
White

Deluxe ratiņu vāks

35,00 

Soma visa salocītā ratiņu komplekta glabāšanai un transportēšanai.
Ideāls risinājums tiem, kas vēlas uzturēt automašīnas bagāžnieku un citu golfa inventāru tīru.

Pēc spēles beigām ratiņi bieži vien ir netīrākā golfa "aprīkojuma" daļa. Ieliekot to automašīnā, bieži vien ir nepieciešams nomazgāt riteņus no dubļiem un noslaucīt rāmi. Parasti mums nav vēlēšanās to darīt vai arī mums nav laika.
Tomēr viss, kas mums jādara, ir jāieliek netīrais grozs šajā iepakojumā, un bagāžnieks, soma vai citi priekšmeti paliks tīri. Pēc tam mēs varam mazgāt ratiņus savās mājās.

Iepakojuma izmēri:

 • Platums: 53 cm
 • augstums: 93 cm
 • dziļums: 32 cm
Pievienot grozam

Longridge Tri Cart golfa grozs

110,11  ieskaitot PVN

Lieli ratiņi ar cietiem gumijas riteņiem un lielu piederumu paneli
Ideāls stabilitātes, telpas un funkcionalitātes apvienojums.
Izstrādājums, kas, pateicoties izmantotajiem materiāliem, kalpos jums daudzus gadus.

Lasīt vairāk

Longridge Pro-Lite ratiņi

49,50 

Viegli, alumīnija golfa ratiņi ar stingru rāmi.
Viegli iekļaujas lielos maisos.

Lasīt vairāk

Elastīgas virves somai (2 gab.)

3,50 

Divu gumijas auklu komplekts, lai stingri piestiprinātu somu pie ratiņiem.
Ideāls risinājums ātrai un stingrai somas piestiprināšanai, ja oriģinālās siksnas vai ratiņu kronšteini ir vāji vai bojāti.

Gumijas auklas var izstiept līdz 18 collu (aptuveni 45 cm) garumam.

Pievienot grozam

Universāls lietussargu turētājs

Original price was: 14,00 €.Current price is: 11,50 €.

Universāls lietussargu turētājs ar ratiņu stiprinājumu.

 • Piemērots jebkura veida ratiņiem
 • viegli lietojams
 • droša un stabila piestiprināšana pie ratiņu rāmja.
 • skrūvju stiprinājums, kas novērš lietussarga pārvietošanos.
 • lietussarga slīpuma leņķa regulēšana.
Pievienot grozam
Black
White

Rezerves siksnas ratiņiem (2 gab.)

2,00 

Divu rezerves ratiņu siksnu komplekts.
Tie ir universāli un tos var izmantot ar lielāko daļu ratiņu.
Tām ir plastmasas sprādzes, kas ļauj regulēt to garumu.

Lasīt vairāk

Kāds golfa grozs maziem maisiņiem?

Spēlētājam jābūt viņa spējām atbilstošam aprīkojumam. Stendbagi vai mazie ratiņi parasti ir paredzēti četrus gadus vecam golfa spēlētājam. Tie ļaus spēlētājam sapakot savu aprīkojumu, pierast pie somas lietošanas un tajā pašā laikā nenobiedēt ar tās izmēru un svaru. Tas būtu jāsavieno ar golfa ratiņiem. Tam nevajadzētu būt pārāk lielam, lai viss komplekts izskatītos harmoniski. Svarīgi arī, lai tas būtu pēc iespējas vieglāks. Longridge klāstā ir vairāk nekā viens ratiņš, kas atbilst šīm prasībām. Pamatfunkciju ziņā tie ir ļoti līdzīgi. Tiem ir divi riteņi, lai tie būtu viegli un viegli noņemami. Rokturis ir regulējams, lai tā augstumu varētu pielāgot braucēja augumam. Jāatzīmē arī tas, ka salocīts tas aizņem ļoti maz vietas automašīnas bagāžniekā vai mājās. Ratiņi atbrīvo jaunieti no somas nēsāšanas. To ir viegli vilkt vai stumt. Tas ir regulējams un izgatavots no kvalitatīviem materiāliem – tas “augs” kopā ar golferi un kalpos vairākus gadus. Somas siksnas stiprinājuma un locīšanas sistēma ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu maksimālu drošību.

Un ko darīt, ja juniors vēlas trīs riteņu golfa ratiņus?

Viena lieta ir samazināt golfa ratiņu izmēru un svaru. Personīgās vēlmes ir vēl viena. Tie būtībā nosaka, vai lietotājs būs apmierināts. Lai apmierinātu tos, kuri dod priekšroku trīsriteņu risinājumiem, ir ražoti šādi modeļi. Tie ir nedaudz smagāki un lielāki nekā divriteņu ratiņi. To priekšrocība ir tā, ka tie nav jānoliec, lai kustības laikā paceltu kāju. Trīs atbalsta punkti ir stabilāki nekā divi un labāk novērš ratiņkrēsla apgāšanos, braucot pa nelīdzenu zemi. Tomēr pat vislabākais apraksts nevar aizstāt personīgo pieredzi. Tāpēc, lai izvēlētos pareizos golfa ratiņus, ir vērts apmeklēt GolfChampion veikalu un sajust, kā plastmasa un roktura forma pieguļ jūsu rokai. Patiesībā ir ratiņi ar izliektiem un atvērtiem rokturiem kā lietussargs, kā arī ratiņi ar ovāliem rokturiem. Vai ratiņus ir viegli lietot? Cik stabili ir ratiņi, kad tie ir piekrauti ar somu? Cik daudz vietas tas aizņem salocīts?

Ko var pievienot Longridge golfa ratiņiem? Apmeklējiet GolfChampion golfa preču veikalu un apskatiet!

Longridge ir godīgs. Tā neliek golfa spēlētājiem iegādāties papildu aprīkojumu. Galu galā viņam var būt savi piederumi vai arī viņš var vienkārši pagaidām vēlēties iegādāties golfa ratiņus. Kamēr esam veikalā, ir vērts iztēloties, ko darīsim golfa laukumā. Kā mēs piestiprināsim somu? Kur mēs novietosim rezultātu karti? Kā mēs uz golfa bumbiņas uzzīmēsim zīmi? Ko darīsim ar lietussargu? Var izrādīties, ka mēs vēlamies, lai viņš darītu vairāk nekā tikai nestu somu. Kamēr viņš ir kopā ar mums uz zaļās zonas, ļaujiet viņam būt mūsu mobilajam birojam, bufetam, skapim un dažādu noderīgu piederumu glabātuvei. Piederumi, kas padarīs mūsu spēli vieglāku un patīkamāku, visticamāk, jau ir izgudroti, pārbaudīti un izgatavoti. Vienkārši pajautājiet par tiem GolfChampion golfa veikalā Izvēloties ratiņus un piederumus, mums ir iespēja redzēt, kā tie sader kopā.

Saule ne vienmēr spīd, jeb kāpēc man ir nepieciešams pārsegs manam Longridge golfa ratiņiem.

Pēc dažām lietošanas stundām golfa ratiņu riteņi ir netīri no smilšu graudiņiem, zāles un lapām. Dažreiz tie ir arī slapji no lietus vai rasas. Tad mums ir izvēle:

 • Mazgāt un noslaucīt ratiņus (pat ja līst),
 • iesaiņot netīro automašīnas bagāžniekā, un tad notīrīt automašīnu un pārējo aprīkojumu bagāžniekā,
 • salocīt un uzglabāt to bagāžniekā, un, atgriežoties mājās, ērtā vidē notīrīt ratiņus un izkratīt bagāžniekā esošos atkritumus.

Ja jums vislabāk patīk pēdējais variants, jūs varētu ieinteresēt soma salocītā ratiņa glabāšanai un transportēšanai. Papildus tam, ka tā ne tikai uztur tīru bagāžnieku un tajā pārvadātos priekšmetus, bet arī atvieglo salocītā ratiņa ievietošanu, izņemšanu un pārnēsāšanu. Ja neesat pārliecināts, vai tā ir piemērota konkrētam pārklāja veidam, sazinieties ar GolfChampion darbiniekiem. Līdenums uz tortes ir golfa ratiņi, kas piedāvā visvairāk ar vismazāko svaru. Longridge izstrādātais un ražotais Longridge golfa ratiņi galvenokārt ir viegli un tiem ir vienkāršs dizains. Tas piedāvā arī modeļus, kuriem ir tik daudz uzlabojumu, cik vien iespējams ievietot, lai spēlētājam nodrošinātu komforta sajūtu, nezaudējot ratiņu pamatfunkcijas. Šie uzlabojumi ietver 11″ diametra riteņus, kas montēti uz lodīšu gultņiem. Tie samazina ratiņu pārvietošanai nepieciešamo spēku un palielina to izturību. Pudeles turētāju spēlētāji novērtēs, kad viņiem būs nepieciešams iedzert atsvaidzinošu šķidrumu un nebūs jāmeklē pudele somas kabatās. Divpakāpju salokīšana (rāmis un priekšējais ritenis) ir vienkārša, un salocīts grozs ietilpst nelielā čemodānā. Ratiņiem ir lieliski regulējams slīpums un augstums. Kad rokturis ir nolaists, tas atrodas roktura priekšā vai augšpusē. Lai to salocītu, soma no ratiņiem nav jāizņem. Ja automašīnas bagāžnieks ir ietilpīgs, komplektu var pārvadāt šādā stāvoklī. Pateicoties universālajai stiprinājuma sistēmai, ratiņos varēs ievietot visas golfa somas. Komplektā ir iekļauts ūdensnecaurlaidīgs rezultātu karšu turētājs, kas nav nekādā veidā jāmaina.

Jūsu sapnis – pēc pasūtījuma izgatavots Longridge golfa ratiņi!

GolfChampion golfa veikals piedāvā golfa aprīkojumu golfa spēlētājiem sortimentā, kas garantē, ka lielākā daļa klientu atradīs to, par ko sapņo. Dalieties ar mums savās vēlmēs, un mēs, iespējams, varēsim jums piedāvāt kaut ko vēl apmierinošāku.

Plašs Longridžas golfa ratiņu klāsts GolfChampion veikalā

GolfChampion plašā golfa aprīkojuma klāstā Jūs atradīsiet Longridge golfa ratiņus, kas ir lieliski piemēroti mazu golfa somu pārvadāšanai un tādējādi ir ideāli piemēroti jaunajiem golfa spēlētājiem. Longridge Junior tērauda ratiņi ir piemērs divriteņu golfa ratiņiem – viegli, ērti lietojami, ar regulējamu rokturi un piemēroti jebkura vecuma bērniem. Starp zīmola divriteņu ratiņiem atradīsiet arī Longridge Pro-Lite golfa ratiņus, kuru alumīnija konstrukcija sver tikai 2,8 kg. Pateicoties regulējamām siksnām, ratiņus var pielāgot dažādiem golfa somas izmēriem. Vēl viens zīmola modelis ir Masters 3 Series Alu golfa ratiņi. Šeit ir ļoti ātra salokāmība, kas atvieglo ratiņu transportēšanu uz golfa laukumu. Trīsriteņu golfa ratiņu vidū ir tādi modeļi kā Longridge EZE Glide Cruiser Junior Trolley vai Longridge Tri Cart. Šos produktu piedāvājumus noteikti ir vērts apsvērt.