Axglo golfa ratiņi

Axglo zīmols ir labi pazīstams un atzīts golfa zīmols, kura lieliskie golfa ratiņi ir pastāvīgi populāri. Axglo golfa ratiņu raksturīgākās iezīmes ir stabila izgatavošana, ergonomisks dizains un funkcionalitāte, tāpēc tie ir lieliska izvēle golfa spēlētājiem, kas meklē uzticamus golfa ratiņus. Viegli pārnēsājamā ātrās salokāmības sistēma un plašais krāsu klāsts ir nenoliedzamas šī ražotāja ratiņu priekšrocības. Dažas no Axglo vadošajām līnijām ir Tri-360, Flip N’ Go, TriLite un E1-R Pro Electric Push Card.

Axglo lietussargu turētājs

22,39  ieskaitot PVN

Lietussargu turētājs ar Axglo ratiņu stiprinājumu.

  • Piemērots visiem Axglo ratiņu tipiem
  • viegli lietojams
  • Droša un stabila stiprināšana pie ratiņu rāmja
  • skrūvju stiprinājums, kas novērš lietussarga pārvietošanos.
  • lietussarga slīpuma leņķa regulēšana.
Pievienot grozam
Balta/melna
Balts/arkans
Balts/zils
Black
Melns/arkans
Melns/zaļš
Melns/zils
Pelēka/melna
Pelēki/zils
Pelēks/balts
White

Axglo TriLite golfa ratiņi

210,54  ieskaitot PVN

Viegli pārvietoties pa golfa laukumu, salokāms un izlaižams ar vienu roku, un viss nepieciešamais ir iekļauts golfa ratiņos, lai sniegtu perfektu spēles pieredzi.

Izvēlieties

Axglo golfa ratiņi – funkcionalitāte un ergonomika

Axglo golfa ratiņi apvieno vissvarīgākās ideālo golfa ratiņu īpašības, proti, funkcionalitāti un ergonomiku. Trīs riteņu Axglo golfa ratiņiem ir ļoti stabila konstrukcija, kas ļauj droši pārvadāt golfa inventāra somu neatkarīgi no laikapstākļiem un golfa laukuma reljefa nelīdzenumiem. Turklāt Axglo golfa ratiņi ir aprīkoti ar mehānismu ātrai salocīšanai kompaktā izmērā, tāpēc tos var viegli transportēt pat nelielās automašīnas kastēs. Ērts rokturis un papildu krūzīšu turētāji dzērieniem vai lietussargam padarīs Jūsu uzturēšanos golfa laukumā vēl patīkamāku. Golfs ir sporta un atpūtas apvienojums, tāpēc ir svarīgi visi aprīkojuma un transporta līdzekļi. Piemērs tam ir Axglo Tri-360 sērijas golfa ratiņi, kas, pateicoties 360 grādu riteņiem, nodrošina lielisku manevrētspēju un vieglu pārvietošanos.

Axglo golfa ratiņi – izturīgs un pārbaudīts risinājums golfa spēlētājiem

Golfa ratiņu konstrukcijas mugurkauls ir to īpašais karkass, rāmis, kas šeit ir īpaši izturīgs un robusts, padarot Axglo stumjamos golfa ratiņus lietojamus daudzus gadus. Pateicoties regulējamam golfa somas turētājam, mēs varam viegli pielāgot ratiņus golfa somas izmēram. Mīkstais stūres rokturis ar plašu profilu nodrošina komfortu braukšanas laikā. Axglo golfa ratiņi ir lieliski vadāmi, un kājas bremze novērš ratiņu slīdēšanu, kas ir ļoti svarīgi kalnainā apvidū. Atstājot golfa ratiņus laukuma augšpusē, mēs varam baudīt golfa spēli, neuztraucoties par to, vai mūsu ratiņi paši nobrauks. Ir vērts pieminēt maksimālo aprīkojumu, ko nodrošina, piemēram, Axglo E1-R Pro Electric Push Card golfa ratiņi, kas ir aprīkoti ar tālvadības pulti, ar kuras palīdzību var vadīt ratiņus jebkurā virzienā, kā arī Fallow me opciju, kas ļauj ratiņiem sekot mums golfa laukumā.

Plašs Axglo golfa ratiņu klāsts GolfChampion vietnē.

GolfChampion veikals piedāvā arī plašu Axglo zīmola golfa ratiņu klāstu. Vispirms ir vērts pieminēt, ka Axglo TriLite golfa ratiņi ir pieejami dažādās krāsās. Izturīgais un izturīgais Axglo TriLite golfa rokas ratiņi sver 6,5 kg, un tajos ir daudz vietas golfa piederumiem, parocīgs nodalījums golfa bumbiņām un golfa nūjiņām, kā arī vieta rezultātu kartei funkciju panelī, kas atrodas pie roktura. Ratiņiem ir arī lietussargu turētājs un dzērienu turētājs. GolfChampion līdzīgajā klāstā cita starpā ietilpst arī Bag Boy golfa ratiņi, piemēram, Bag Boy Nitron trīs riteņu ratiņi ar īpaši ātru salokāmības sistēmu, ko nodrošina Nitro-Piston hidrauliskais virzulis, kas ļauj ratiņus salocīt un izlocīt dažu sekunžu laikā gandrīz bez spēka un ar vienu roku. Neskatoties uz ratiņu svaru 7,6 kg, tos var salocīt ļoti nelielā izmērā, kas atvieglo to transportēšanu un uzglabāšanu. Tāpat ir vērts pieminēt Big Max golfa ratiņus, kas ir pieejami gan trīs riteņu, gan četru riteņu versijā. Golfam paredzēto ratiņu augstākās kvalitātes apdare ir apvienota ar izsmalcinātu dizainu un patentētu salokāmo sistēmu līdz kompaktiem izmēriem. Pateicoties Quick Flix un Quick Lok sistēmām, ratiņiem var pievienot dažādus papildu piederumus, un funkcionālie atbalsta rokturi novērš somas kustību pat uz nelīdzena reljefa.